O FIRMIE

Firma P.P.U.H.LEMET rozpoczęła swoją działalność w roku 1978, jako niewielki zakład rzemieślniczy dostarczający głównie na rynek lokalny produkty z zakresu techniki grzewczej. W późniejszym okresie zakład wyspecjalizował się w produkcji urządzeń do podgrzewania wody użytkowej, ten kierunek rozwoju do dziś dnia jest kontynuowany, a dzięki doświadczeniu jakie udało nam się zdobyć przez ostatnie 40 lat możemy dostarczać Klientom wyroby najwyższej jakości w przystępnych cenach. Założycielem i właścicielem firmy P.P.U.H.LEMET jest Pan Leon Pleśniak. Przedsiębiorstwo zostało zbudowane tylko i wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Zakład produkcyjny mieści się w województwie opolskim w miejscowości Branice.

Na terenie zakładu prowadzony jest pełny cykl produkcyjny, począwszy od prac ślusarskich, a skończywszy na wykończeniu, montażu i pakowaniu gotowych wyrobów.

Obecnie Zakład prowadzi działalności produkcyjną na takich wydziałach jak: przygotowanie i obróbka mechaniczna, spawalnia, emaliernia, konfekcja, malarnia.

Przy wsparciu z funduszy europejskich w 2010 roku uruchomiliśmy nową linię do emaliowania zbiorników. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu ekologii, objętych zgłoszeniem patentowym, jest ona jedną z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych tego typu emalierni w Europie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty, zarówno wytwarzane jak i importowane, oferowane są pod marką LEMET, a co za tym idzie ponosimy za nie 100% odpowiedzialność.

Począwszy od narodzin produktu, poprzez jego dystrybucję do naszych partnerów handlowych i skończywszy na obsłudze posprzedażowej – serwis produktu na terenie całego kraju gwarantowany przez sieć autoryzowanych punktów serwisowych.

Naszym klientom zapewniamy:

  • szeroki zakres produktów min. pojemności zbiorników od 5 do 2000 litrów,
  • fachową obsługę i doradztwo techniczne dla naszych dystrybutorów,
  • materiały reklamowe,
  • zachowanie optymalnego stosunku ceny do jakości oferowanych wyrobów,
  • sprawną i szybką obsługę,
  • elastyczność,
  • serwis na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy Leon Pleśniak